Félévi értékelés a Pedagógiai Program szerint

jan

Pályaválasztást segítő szülői értekezlet | Csömöri Mátyás Király Általános  Iskola

A 2,00 átlagot kell ahhoz elérni a tanulónak, hogy a tantervi követelményeket elégségesen teljesítse.

…,51 – …,69 -es átlagok esetén a szaktanár dönthet (elsősorban a témazárók, órai aktivitás, szorgalmi feladatok figyelembe vételével), hogy a tanuló a rosszabb vagy jobb érdemjegyet fogja a félévi bizonyítványában megkapni.

Például: 3,5 átlagra 3 az érdemjegy, 3,7 már 4-es.
51 és 69 között mérlegel a szaktanár.