Félévi értékelés a Pedagógiai Program szerint

18
jan
2021
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Pályaválasztást segítő szülői értekezlet | Csömöri Mátyás Király Általános  Iskola

A 2,00 átlagot kell ahhoz elérni a tanulónak, hogy a tantervi követelményeket elégségesen teljesítse.

…,51 – …,69 -es átlagok esetén a szaktanár dönthet (elsősorban a témazárók, órai aktivitás, szorgalmi feladatok figyelembe vételével), hogy a tanuló a rosszabb vagy jobb érdemjegyet fogja a félévi bizonyítványában megkapni.

Például: 3,5 átlagra 3 az érdemjegy, 3,7 már 4-es.
51 és 69 között mérlegel a szaktanár.

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás