Évzáró és ballagás kisfilm

20
jún
2020
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Évzáró és ballagás kisfilm

Kisfilmet készítettünk. Köszönöm kollégáimnak (Csicsics Viktória, Görög Boglárka, Pintér Zsuzsa), a résztvevő gyerekeknek és felkészítőiknek (Tiszainé Pej Erika, Tóth Józsefné), Mürkli Dorkának, hogy a film elkészülhetett.
Köszönöm Weisz Elvira polgármester asszonynak, hogy átadta a díjat. Köszönöm Molnár Lászlónak és Szabó Bencének, hogy a sok kis darabból egy elegáns, ünnepélyes film készült.

https://www.youtube.com/watch?v=GOeBdrd1iTg&feature=youtu.be

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás