Évzáró, beiratkozás középiskolákba

31
máj
2019
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Képtalálat a következőre: „beiratkozás rajzok”

Kedves Szülők, kedves 8. osztályosok!
Többen jeleztétek, hogy előbb van a középiskolás beiratkozás, mint a szentgáli évzáró, és kérik a középiskolák a bizonyítványt.
Ígéretet kaptam a Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal szakmai elnökhelyettesétől, hogy a fennálló problémát jelzi a szakképzési centrumok vezetőjének, és utasítást kap minden iskolájuk, hogy az általunk utolsó tanítási napon kiadott igazolást (mely szerint a tanuló általános iskolai tanulmányait befejezte, a 9. évfolyamba léphet) elfogadja.
A gimnáziumok tankerületi fenntartásban vannak, tankerületi igazgató úrnak is jeleztem a problémát, jövő héten ad választ a kérdésemre, hogy a gimnáziumok is elfogadják-e a hivatalos igazolást.

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás