Év végi szóbeli vizsga

29
máj
2021
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

A 8.osztály haladó csoportja év végi szóbeli vizsgát (írásbeli témazáró helyett) tesz matematika, valamint magyar nyelv és irodalom tantárgyakból. A vizsgára június 7.8.9. napokon kerül sor 14 órakor.

A beosztás:
Hétfő: Áron M.,Áron K.,Bálint T.,Bence G.,Jázmin H.
Kedd: Anna M.,Dávid R.,Mira Sz.,Regina M.,Simon N.
Szerda: Ákos P.,Jázmin N.,László N.,Nóra Sz.,Sándor N.

A tanulóknak a közösen kidolgozott és megbeszélt tételeket kell megtanulni, az ismeretekről szóban számot adni.

Jó tanulást, sok sikert!

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás