Év végi szóbeli vizsga

máj

A 8.osztály haladó csoportja év végi szóbeli vizsgát (írásbeli témazáró helyett) tesz matematika, valamint magyar nyelv és irodalom tantárgyakból. A vizsgára június 7.8.9. napokon kerül sor 14 órakor.

A beosztás:
Hétfő: Áron M.,Áron K.,Bálint T.,Bence G.,Jázmin H.
Kedd: Anna M.,Dávid R.,Mira Sz.,Regina M.,Simon N.
Szerda: Ákos P.,Jázmin N.,László N.,Nóra Sz.,Sándor N.

A tanulóknak a közösen kidolgozott és megbeszélt tételeket kell megtanulni, az ismeretekről szóban számot adni.

Jó tanulást, sok sikert!