Év végi jutalom kirándulások

07
jún
2022
Posted by: katalin  /   Category: Hivatalos közlemények   /   Nincs hozzászólás
Túra Vector Art Stock Images | Depositphotos
Holnap az alábbi osztályok (csoportok) kirándulnak:
4.a alsós papírgyűjtés győztese (egész nap)
7.a felsős papírgyűjtés győztese (egész nap)
5.a osztály őrmester túra (egész nap)
1.a kirándulás Herendre (12-15 óra)
családfa-kutatók Balatonfüred-Tihany (egész nap)
Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás