Étkezés

Már

Az iskolai étkezést 2021. március 8-ától minden tanulónak – az óvoda vezetőjével egyeztetve – lemondtam. A befizetett étkezési díjat a későbbiekben jóváírják.

Mivel hétfőtől online oktatásra térünk át, hasonlóan a tavalyi időszakhoz, csak kérésre lehet ebédet elvinni éthordóban az oviból.

HOLNAP (péntek) 12 óráig jelezzék az osztályfőnököknek, kérik-e az ebédet otthon tanuló gyermekük részére márciusban.

Március 8-ától Tamásné Szigeti Lívia segít az étkezés szervezésében, tehát jövő héttől őt tudják hívni a

telefonszámon, ha bármi változtatást szeretnének.