Emlékezés az aradi vértanúkra

07
okt
2017
Posted by: katalin  /   Category: Uncategorized   /   Nincs hozzászólás

Képtalálat a következőre: „aradi vértanú képek”

A hagyományoknak megfelelően a szoborkertben szervezett megemlékezést iskolánk tanulói nevében diákönkormányzatunk. Mécsest gyújtottak az aradi vértanúkra emlékezve.
A Szentgál Televízió tudósítása a Táj-Kép Magazin 11. évfolyam 48. számában látható (46:40 perc).

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás