Elektronikus értesítő

aug

Képtalálat a következőre: „ellenőrző könyv képek”

Az Emberi Erőforrások Minisztere által jóváhagyott, elektronikusan tárolható tanügyi nyomtatványok közé tartozik az értesítő (ellenőrző). A 2018/19-es tanévtől a tanulók eredménye, teljesítménye az e-naplóban következő, figyelemmel kísérhető. A tanulók részére iskolánkban a 2019/20. tanévtől nem biztosítunk papír alapú értesítőt (ellenőrzőt).

Az iskola és a szülők kéréseit "Tájékoztató füzet"-ben rögzítjük, melyhez tetszőleges vonalas-négyzetrácsos-sima lapú, A/5-ös méretű, névvel ellátott füzetet kérünk. Ebben írásban kérhetik, hogy az e-naplót nyomtatott formában igénylik-e. Lehetőség van alkalmankénti nyomtatásra, és kérhetnek havi rendszerességű tájékoztatást. Az Önök írásbeli kérésére válaszként megadjuk, hogy melyik napon kapta kézhez a tanuló a papír alapú tájékoztatást.

Az igazolások (orvosi, szülői), kikérők bejegyzése is a Tájékoztató füzetbe történik 2019. szeptember 2-ától.