Dr. Maruzsa Zoltán tájékoztatója

24
Már
2020
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Tisztelt Szülők!
Dr. Maruzsa Zoltán köznevelésért felelős államtitkár köszönetét fejezi ki Önöknek az eddigi segítségért. Nagyon fontos – írja az államtitkár úr -, hogy a gyermekek élete a lehető legszervezettebben folytatódjon, hogy energiáikat és figyelmüket a tanulásra fordítsák, és ebben minden támogatást megkapjanak. Ennek fenntartása közös felelősségünk, melyhez további kitartást és együttműködést kér Önöktől. A jövőben is tájékoztatást ígért Önöknek a tapasztalatokról. Az Oktatási Hivatal honlapján ajánlást tettek közzé a tantermen kívüli, digitális munkarendre való átállás segítségére, mely elérhető az alábbi linken:
www.oktatas.hu/kozneveles/ajanlas_tantermen_kivuli_digitalis_munkarendhez/ Az ajánlás fejlesztése és bővítése folyamatos,  tekintsék meg Önök is.

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás