Digitális oktatás dokumentumai

01
Júl
2020
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

PDF dokumentumok készítése könnyedén- A Solid PDF Tools a legtöbb ...

Kedves Szülők! Kedves Gyerekek!
2020. július 15-ig tároljuk azokat a dokumentumokat (fájlok, képek, videók, kérdőívek), melyeket a digitális oktatás során küldtek vissza részünkre valamely csatornán (messenger, facebook, e-kréta, e-mail, egyéb).
Fenti dátumot követően az adatvédelmi szempontoknak megfelelően töröljük a rendszereinkből (e-mail, drive, egyéb) azokat.

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás