Csapó Benő előadása

02
nov
2020
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

A Magyar Tudomány Ünnepe rendezvénysorozat keretében
Csapó Benő A digitális oktatás jelene és jövője címmel tart előadást
2020. november 3-án (kedden) 18 órakor.

Az előadás közvetítése a fenti időpontban érhető el az MTA YouTube-csatornáján:
https://www.youtube.com/c/MTA1825/featured

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás