Célegyenes – közeledik a tanév vége

28
máj
2019
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Képtalálat a következőre: „tanévzáró rajz”

Kedves Gyerekek!
Közeledik a tanév vége, hamarosan kezetekben lesz a bizonyítvány. Van még néhány nap, hogy javítsatok. Ki-ki négyesről ötösre, talán kettesről hármasra, vagy éppen az lenne a fontos, hogy elkerülje a pótvizsgát…. 
Több olyan esetet hallottam kollégáimtól, hogy kérnek tőletek plusz feladatokat a jobb jegy reményében, ti pedig azt válaszoljátok, hogy NEM…
Nem "kötelező" javítani, csak "lehet", néhányotok kap egy utolsó utáni esélyt. A kréta-napló pirossal jelzi azt az átlagot, melyet el KELL érni a továbbhaladáshoz.
Érdemes erőfeszítéseket tenni, hogy a nyári szünetet gondtalanul élvezhessétek!

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás