Bem matematika verseny

27
feb
2019
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

A verseny két fordulóból állt. Az első fordulóban legjobban teljesítő tanulókat hívták be a második fordulóra. Gángó Virág 1., Gombás Enikő 11., Szöllőskei Bori 6., Deli László 8., Szitnyik Hanna a 19. helyen várhatta a folytatást.

A két forduló után az alábbi végeredmények születtek: 
Gángó Virág (2. osztály) 1. helyezés, 
Gombás Enikő (5. osztály) 29. helyezés,
Szitnyik Hanna (8. osztály) 23. helyezés,
Szöllőskei Bori (8. osztály) 24. helyezés,
Deli László (8. osztály) 34. helyezés!

Gratulálok a tanulóknak! Ügyesek voltak nagyon!
A megye legjobb matekosai közül bekerülni az első 34-be – fantasztikus teljesítmény!

 

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás