Beiratkozási tájékoztató leendő elsősök részére

19
Már
2021
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

A beiratkozás időpontja: április 15-16.

A Veszprémi Tankerületi Központ megküldte tájékoztatását, melyet kiegészít az EMMI 19/2021.(III.10.) határozata.
A tankerület tájékoztatását mellékelem.
Az EMMI rendelet alapján – amennyiben a járványhelyzet ezt szükségessé teszi – az iskolák beosztást készítenek a beiratkozás vonatkozásában. Erről a beosztásról a későbbiekben tájékoztatni fogom Önöket.
A beiskolázáshoz Ajkay Beatrix iskolatitkár nyújt Önöknek segítséget. Elérhetősége: 30/ 520 34 99

Tisztelettel: Szentes Katalin intézményvezető

Nem érhető el leírás a fényképhez.

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás