Bán-Ki-Mit-Tud

28
nov
2018
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Az ajkai iskola által szervezett versenyen évek óta részt vesznek iskolánk tanulói. 1. helyezést ért el a Szitnyik Hanna, Deli László, Tóth Balázs alkotta csapat, 6. helyezést pedig Nagy Enikő, Szórádi Dániel, Gombás Bendek tanulókból álló csapat.

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás