BAFIT

máj

Május 24-25.-én rendezte a zánkai iskola a Balaton-felvidéki Iskolák 8. Találkozóját. Iskolánk mindkét napon nagy létszámú csapattal képviseltette magát. Minden résztvevő tanulónk példásan viselkedett, szót fogadott kísérőinek, alaposan felkészült, méltón képviselte iskolánkat! Versenyeztünk tanulmányi-, művészeti- és sportversenyeket.
Gratulálok a gyerekeknek és felkészítő tanáraiknak!

Elért eredmények: versmondó verseny – Szöllőskei Bori 2. hely, Ismerd meg Zánkát! vetélkedő – Szitnyik Hanna és Nagy Enikő 2. hely, futóversenyen Bertalan Kornél 3. hely, Honcsorov Ádám 5. hely, Takács Bálint 4. hely, focistáink (Deli László, Tolnai Donát, Kondor Alex, Szabó Zsombor, Weisz Tamás, Szórádi Dániel, Kovács Gábor, Orbán Zalán) – 2. hely, sakk – Horváth Fanni 2. hely.

Rajzpályázatok helyezettjei:

Szülőföldünk témakörben: Erdős Anasztázia 1. hely, Fekete Zsanett 1. hely, Rénes Rebeka 2. hely, Szitnyik Hanna-Nagy Enikő-Szöllőskei Bori csapat 3. hely.

Dicsőséges tavaszi hadjárat témakörben: Nemes Bence 1. hely, Nemes László 1. hely, Tahin-Petrov Léna-Tahin Petrov László csapat 1. hely, Takács Evelin 2. hely, Lorbert Olivér 3. hely.