8. osztályosok felvételi eljárása (tennivalók, határidők)

jan

Felvételi eljárás: időpontok, határidők (8.osztályok részére)

Január 23. Központi írásbeli felvételi vizsga
Felelős : tanulók, szülők

Január 25. Az osztályfőnökök véglegesítik az iskolák és tagozatok sorrendjét a szülők kérelme alapján
Felelős : osztályfőnök

Január 26. – február 1. Jelentkezési lapok és tanulói adatlapok elkészítése és nyomtatása az Oktatási Hivatal informatikai rendszerében
Felelős : igazgatóhelyettes

Február 2.- 3. Aláírások : tanulók, szülők, intézményvezető
Felelős : osztályfőnök

Február 8. – 9. Postázás a tanulók által megjelölt középiskolákba és a győri központba
Felelős : igazgató

Kérem Önöket, hogy a határidőket pontosan tartsák be! Kérdéseikkel, kéréseikkel forduljanak bizalommal az osztályfőnökökhöz.