3. nap az iskolában

szept

Szentgál település - TúraBázis.hu

Ismerkedés Szentgállal, a helyi értékekkel, hagyományokkal. Kitűnő nap volt ez is, nagyon jól megszervezett, meghívott vendégekkel, nagyszerű kollégáimmal! Táncoltak, énekeltek, sétáltak a faluban, kézműveskedtek a gyerekek, öröm volt nézni a jókedvüket, érdeklődésüket. Tóth Józsefné, Nagy Katalin, Dávidné Bodor Katalin és Vida Marianna voltak a nap főszervezői. A 3 nap során a gyerekek ráhangolódtak az iskolára, sokféle ismerettel gazdagodtak, formálódott osztályközösségük.
A Szentgál TV összefoglalást készített a projektnapokról. Köszönjük Márton munkáját, fogadják szeretettel a kisfilmet.