1.nap az iskolában

szept

Gyermekrajz pályázat! - Sportolj az egészségedért!

Fantasztikus sportnapot szerveztek kollégáim a tanulóknak!

Köszönöm valamennyi kollégámnak, hogy precízen, pontosan együttműködtek egymással, egyik helyről mentek a gyerekek a másikra, tetszett nekik a program-kavalkád!

Atlétika, tájfutás, triatlon, küzdősport, fitnessz-pálya, különféle játékos-ügyességi feladat szerepelt ma a palettán.

Külön köszönöm a főszervezőknek: Unger-Szabó Kinga, Nemesné Láng Marianna, Koós Hutás László koordináló munkáját!