1.a és 1.b osztályok

ápr
2022
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír / Hivatalos közlemények   /   Nincs hozzászólás

Szülői értekezlet a leendő 1. osztályos szülők számára – Szolnoki II.  Rákóczi Ferenc Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

A Veszprémi Tankerületi Központ engedélyezte két első osztály indítását. 31 kisgyerek iratkozott be hozzánk, ők lesznek leendő új tanulóink. Részükre szülői értekezletet június közepén tartunk, megismerve a tanítókat, az osztályokat, akkor adunk javasolt felszerelési jegyzéket Önöknek.
Köszönjük a bizalmukat, úgy véljük, jó iskolát választottak!