Természetvédelmi nap

15
Sze
2017
Posted by: katalin  /   Category: Uncategorized   /   Nincs hozzászólás

Képtalálat a következőre: „természetjárás túrázás”

2017. szeptember 11-én (hétfő) megtartottuk iskolánk hagyománya szerint a Természetvédelmi napot. Az alsó tagozatosok a Péter völgy környékét járták be, a felsősök a Mésztelep felé kalandoztak, oldottak meg környezetünkkel kapcsolatos feladatokat. A kirándulásról készült képek a "Galéria – 2017-2018 tanév fényképei – 2017-2018 Természetvédelmi nap" mappában láthatók.

Eredmények:  1.hely 8.b     2.hely 5.a     3.hely 7.b     4.hely 5.b      5. hely 7.a     6.hely 8.a     7.hely  6.a 

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás