Tankönyvosztás, igényfelmérések

aug

Tankönyvosztás: 2018. augusztus 30. csütörtök

14-19 óráig vehetők át tankönyvek, ahogy ezt már korábban jeleztem.
Két szakaszban lehet jönni: 14-16,30 óráig és 17,30-19 óráig.

A tankönyvosztás mellett felmérést készítünk arról is, hogy meddig kérnek a szülők felügyeletet gyermekeiknek (alsó és felső tagozatosok egyaránt).
Az iskola köteles 16 óráig foglalkozásokat szervezni, szülői kérésre azonban előbb elengedhetjük a tanulókat. Tehát aki nem jelzi, hogy gyermekét mikor engedhetjük haza, 16 óráig az iskolában kell maradnia. Sok félreértés volt már ebből, kérem Önöket, körültekintően járjanak el.

Fel kell mérnünk az étkezési igényeket is! Fontos, hogy jelezzék ezen a napon elképzelésüket, mert csak azoknak a gyerekeknek tudunk ebédet (tízórait és uzsonnát) adni, akik ezt írásban kérik (alsósok és felsősök egyaránt).

Az étkezőben várják Önöket kollégáim. Először a könyveket adjuk oda (Tari Anna), majd felmérjük a felügyeletet, legvégén az étkezéssel kapcsolatos igényeket (Tamásné Szigeti Lívia).