Tánciskola

ápr
Posted by: katalin  /   Category: Uncategorized   /   Nincs hozzászólás

Képtalálat a következőre: „rock and roll képek”

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

Gacza Roland tánctanár társastánc tanfolyamot tartana iskolánkban az alábbi feltételek szerint:

8 alkalommal nyílik lehetőség (pénteki napokon, 16-17,30 óráig) az alábbi táncok megtanulására: rumba, szamba, cha cha cha, rock and roll, paso double, mambó, szalsza, boleró, tangó, angol keringő, bécsi keringő, slowfox.

A tanfolyam ára 4000 forint.

A tánciskolát két évente megszervezzük, ezért most a 7. és 8. osztályosok jelentkezhetnek Dávidné Bodor Katalin igazgatóhelyettesnél 2018. április 9-ig a pénz befizetésével.

A tanfolyam április 13-án (pénteken) kezdődik. Helyszíne: iskolánk étkezője.