Szakmák éjszakája

25
Már
2017
Posted by: katalin  /   Category: Uncategorized   /   Nincs hozzászólás

 

szé

 

 

 

 

 

Tisztelt Szülők!

A Veszprémi Szakképzési Centrum ebben az évben is megrendezi a Szakmák Éjszakája c. programot, melynek célja, hogy a pályaválasztás előtt álló tanulók tájékozódhassanak a középiskolák szakmakínálatáról. A rendezvény időpontja: 2017. április 21. péntek) 17-23 óráig.  

Helyszínek: Ipari, Táncsics, Jendrassik és a Közgazdasági szakközépiskolák (Veszprém). 

www.szentgaliskola.hu

www.veszpremszc.hu/szakmakejszakaja

Jelentkezni az osztályfőnököknél lehet a jelentkezési lap kitöltésével 2017. március 31-ig.

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás