Szakmák éjszakája

Posted by: katalin  /   Category: Uncategorized   /   Nincs hozzászólás

szé

Tisztelt Szülők!

A Veszprémi Szakképzési Centrum ebben az évben is megrendezi a Szakmák Éjszakája c. programot, melynek célja, hogy a pályaválasztás előtt álló tanulók tájékozódhassanak a középiskolák szakmakínálatáról. A rendezvény időpontja: 2017. április 21. péntek) 17-23 óráig.

Helyszínek: Ipari, Táncsics, Jendrassik és a Közgazdasági szakközépiskolák (Veszprém).

www.szentgaliskola.hu

www.veszpremszc.hu/szakmakejszakaja

Jelentkezni az osztályfőnököknél lehet a jelentkezési lap kitöltésével 2017. március 31-ig.