Nemzeti ünnep: október 23.

25
okt
2017
Posted by: katalin  /   Category: Uncategorized   /   Nincs hozzászólás

Képtalálat a következőre: „nemzeti lobogó használata”

Október 20-án az iskolai ünnepélyen, 23-án pedig a községi ünnepségen adták elő nyolcadikos tanulóink ünnepi műsorukat. Az ünnephez méltó, hiteles és fegyelmezett előadást láthattunk. Köszönöm a szereplők és felkészítő tanáraik (Szilas Margit, Marton Sándor) munkáját. A községi műsort követően a szoborkertben helyezett el koszorút iskolánk.
Az eseményről készült képek megtekinthetők a Galériában.
A Szentgál Televízió tudósítása a Táj-Kép Magazin 11. évfolyam 50. számában látható (01:20 perc).

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás