Nemzeti ünnep: október 23.

okt
Posted by: katalin  /   Category: Uncategorized   /   Nincs hozzászólás

Képtalálat a következőre: „nemzeti lobogó használata”

Október 20-án az iskolai ünnepélyen, 23-án pedig a községi ünnepségen adták elő nyolcadikos tanulóink ünnepi műsorukat. Az ünnephez méltó, hiteles és fegyelmezett előadást láthattunk. Köszönöm a szereplők és felkészítő tanáraik (Szilas Margit, Marton Sándor) munkáját. A községi műsort követően a szoborkertben helyezett el koszorút iskolánk.
Az eseményről készült képek megtekinthetők a Galériában.
A Szentgál Televízió tudósítása a Táj-Kép Magazin 11. évfolyam 50. számában látható (01:20 perc).