Nemzeti konzultáció gyerekek utazásáról

19
Már
2017
Posted by: katalin  /   Category: Uncategorized   /   Nincs hozzászólás

Tisztelt Szülők!

A tragikus veronai buszbaleset után a kormány a jogszabályok szigorítását tervezi, melyről kikéri a magyar állampolgárok véleményét. Az internetes konzultáció az alábbi linken érhető el: https://konzultacio.kormany.hu/.

Kérjük Önt, mondja el véleményét!

 

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás