Megújult a honlapunk

13
ápr
2015
Posted by: balazs  /   Category: 2014-2015 / Uncategorized   /   Nincs hozzászólás

comp2

 

 

 

 

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

Köszöntöm Önöket/Benneteket iskolánk megújuló honlapján. A feltöltés kezdetén vagyunk, kollégáimmal folyamatosan frissítjük a híreket, az eseménynaptárt, a versenyeredményeket. Reméljük, minél többen és minél gyakrabban látogatnak/látogattok el a felületre, hasznos információkat keresve és találva.

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás