Márton napi kézművespályázat

13
nov
2017
Posted by: katalin  /   Category: Uncategorized   /   Nincs hozzászólás

Kapcsolódó kép

35 egyéni alkotó és két teljes osztályközösség (3.a és 5.a) készített libát kézművespályázatunkra különféle technikákkal: rajzolás, festés, hajtogatás, mozaik, ragasztás, varrás, gipszöntés, pet palack, libatoll, libabőr, lego, süti! Minden alkotót jutalomban részesítettünk. A pályaművekről készült képek megtekinthetők a galériában. 

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás