Mai iskolai szülői értekezlet

22
feb
2018
Posted by: katalin  /   Category: Uncategorized   /   Nincs hozzászólás

A résztvevő szülők és pedagógusok nevében köszönetet mondok ezúton is Tahin László úrnak, aki előadást tartott arról, meddig diákcsíny a "huncutság", mikor és miért büntethető az elkövető fiatal? Mit tehet a család, az iskola, felelősségre vonható-e a szülő gyermeke tettéért? Mindezeket számunkra is érthetően, megtörtént eseteket elemezve. Köszönöm annak az 5 szülőnek az érdeklődést, akik eljöttek. Tahin László vállalta, hogy fenti témában előadást tart a 7. és 8. osztályos tanulóknak is osztályfőnöki óra keretében. 

A következő iskolai szülői értekezlet témája: iskolai alapdokumentumok (Pedagógiai Program, Szervezeti és működési szabályzat, Házirend) ismertetése. Időpontja: március 29. 16,30 óra 

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás