Köztársaság Kupa

10
okt
2018
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Szeptember 27-én Veszprémben rendezték a versenyt.
Eredmények:
Magya Jázmin kislabda hajításban és 100 méteres síkfutásban ezüst érmet szerzett.

Szintén kiválóan szerepelt 4 x 100 méteres váltónk, ezüst érmet szereztek ők is. 
Tagjai: Füstös Alex, Hén Dominik, Tóth Balázs, Kertai Márk.
Gratulálunk!

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás