Korrepetálások a 2. félévben

Posted by: katalin  /   Category: Uncategorized   /   Nincs hozzászólás

Kapcsolódó kép

Tisztelt Szülők!

Azoknak a tanulóknak, akiknek a félévi bizonyítványban valamelyik tantárgyból 3-nál rosszabb jegye van, a gyenge eredménye miatt korrepetáláso(ko)n kell részt vennie. A délutáni fejlesztő jellegű pedagógiai foglalkozások megszervezését a köznevelési törvény is előírja, ezek megvalósításának formáit Pedagógiai Programunkban rögzítettük.

A korrepetálásokat szakos tanár tartja. Az itt végzett munkát is értékeljük, a tanulók "órai munka" jegyet kapnak, melyek zöld színnel kerülnek az e-naplóba, beleszámítanak a tantárgyi átlagba. A hiányzásokat – a délelőtti tanórákhoz hasonlóan – igazolni kell.

Amennyiben gyermekük nem hajlandó a korrepetáláson dolgozni, vagy viselkedésével akadályozza az ott folyó munkát, a többiek felkészülését, tájékoztatjuk Önöket írásban arról, hogy csak felügyeletet biztosítunk, a felzárkóztatás, gyakorlás, a házi feladatok elkészítése otthoni feladat lesz.

Kérem Önöket, legyenek támogatók és együttműködők, a gyermek fejlődése, jobb eredmény elérése közös érdekünk!

A korrepetálások időpontját minden érintett tanuló írásban megkapja, Önök pedig aláírásukkal jelezzék, hogy igénylik-e a segítséget.