Iskolai szülői értekezlet

18
feb
2018
Posted by: katalin  /   Category: Uncategorized   /   Nincs hozzászólás

 

 

 

 

 

 

2018. február 22-én tartjuk 2. iskolai szülői értekezletünket. Meghívtam Tahin László urat, aki előadást tart a tanulók deviáns magatartásának lehetséges következményeiről. Mit enged a jog, az iskolai fegyelmi szabályzat, ha az alábbi kérdések kerülnek felszínre: Mit tehet a szülő, ha bántják gyermekét? Mit tehet a pedagógus, ha ilyet észlel? Mikor és hogyan büntethető a gyermek, aki bántalmazza testileg vagy lelkileg társait? Nagy a baj, pedig csak játszottunk… – a megelőzés fontossága! Megjelenésükre feltétlenük számítok!

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás