Iskolai szülői értekezlet

feb
Posted by: katalin  /   Category: Uncategorized   /   Nincs hozzászólás

2018. február 22-én tartjuk 2. iskolai szülői értekezletünket. Meghívtam Tahin László urat, aki előadást tart a tanulók deviáns magatartásának lehetséges következményeiről. Mit enged a jog, az iskolai fegyelmi szabályzat, ha az alábbi kérdések kerülnek felszínre: Mit tehet a szülő, ha bántják gyermekét? Mit tehet a pedagógus, ha ilyet észlel? Mikor és hogyan büntethető a gyermek, aki bántalmazza testileg vagy lelkileg társait? Nagy a baj, pedig csak játszottunk… – a megelőzés fontossága! Megjelenésükre feltétlenük számítok!