Iskolai szülői értekezlet

25
Már
2018
Posted by: katalin  /   Category: Uncategorized   /   Nincs hozzászólás

Tisztelt Szülők!

Köszönöm, hogy jelezték, miszerint március utolsó csütörtöki napja a tavaszi szünetre esik. Ezért az értekezletet a szünet után, április 5-én tartjuk 16,30 órakor. Tájékoztatni szeretném Önöket iskolai dokumentumainkról, azok főbb tartalmáról. (Pedagógiai Program, Szervezeti és működési szabályzat, Házirend, önértékelés-tanfelügyelet-minősítés)

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás