Igazgatói pályázat

máj
Posted by: katalin  /   Category: Uncategorized   /   Nincs hozzászólás

A Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola 2017. május 9-én megtartott intézményvezetői pályáztatás véleményezési eljárásának eredménye: A meghírdetett állásra 1 pályázat érkezett, a jelenlegi igazgató, Szentes Katalin pályázott. A nevelőtestület érvényes szavazatai közül 50% igen, 50% nem támogatta. Az alkalmazotti közösség érvényes szavazatai közül 49% igen, 51% nem támogatta. A Szülői Szervezet nem alakított ki véleményt. Az Intézményi Tanács, a Diákönkormányzat és Szentgál Község Önkormányzata támogatta a pályázatot. A döntést az Emberi Erőforrások Minisztériumának minisztere hozza meg, ennek várható időpontja: 2017. július 15.