Európai Diáksport Napja 2018

okt

Iskolánk is csatlakozott a rendezvényhez. A Cinca parton délelőtt az osztályok, délután a váltók versenyeztek, 2018 métert kellett lefutni.

A győztesek:
Lányok: Honcsorov Noémi, Tahin-Petrov Léna, Schubert Lili, Reichard Jázmin és Horváth Fanni, Gombás Enikő, Egri Florencia, Horváth Kitti, Horváth Jázmin, Horváth Regina, Kéri Kitti, Somogyi Adrienn

Fiúk: Bertalan Kornél, Tahin-Petrov László, Magyar Botond, Honcsorov Ádám, Pogasics Alex, Bor Péter, Erdős Kevin, Bősze Dominik, Takács Bálint, Gerencsér Márk, Szórádi Dániel, Kondor Alex

Váltók:
Fekete Zsanett, Tóth Andrea, Mürkl Regina, Kéri Kitti
Nemes Zsigmond, Marton Áron, Tóth Balázs, Szórádi Dániel

Gratulálok a résztvevőknek, jó kis verseny volt!