Érdemjegyek témazáró értékelésekor

27
feb
2018
Posted by: katalin  /   Category: Uncategorized   /   Nincs hozzászólás

Kapcsolódó kép

Az alábbi értékelést alkalmazzuk írásbeli témazáró dolgozatok esetén:

90 – 100 %-os teljesítmény     jeles
80 –   89 %-os teljesítmény     jó
60 –   79 %-os teljesítmény     közepes
40 –   59 %-os teljesítmény     elégséges
  0 –   39 %-os teljesítmény     elégtelen   

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás