Építőipari szakmai találkozó

21
nov
2017
Posted by: katalin  /   Category: Uncategorized   /   Nincs hozzászólás

Kapcsolódó kép

A Veszprémi Szakképzési Centrum meghívta iskolánkat a találkozóra, melyet Szombathelyen rendeztek. 6., 7. osztályos és érdeklődő 8. osztályos fiú tanulóink vettek részt a rendezvényen, segítve ezzel pályaválasztási szándékaik kialakítását. Hat szakiskola mutatta be képzési lehetőségeit, az egyes szakmák fortélyait. Tanulóink nagy lelkesedéssel vettek részt az interaktív szakmai bemutatókon.
Képek a galériában láthatók.

 

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás