Építőipari szakmai találkozó

nov
Posted by: katalin  /   Category: Uncategorized   /   Nincs hozzászólás

Kapcsolódó kép

A Veszprémi Szakképzési Centrum meghívta iskolánkat a találkozóra, melyet Szombathelyen rendeztek. 6., 7. osztályos és érdeklődő 8. osztályos fiú tanulóink vettek részt a rendezvényen, segítve ezzel pályaválasztási szándékaik kialakítását. Hat szakiskola mutatta be képzési lehetőségeit, az egyes szakmák fortélyait. Tanulóink nagy lelkesedéssel vettek részt az interaktív szakmai bemutatókon.
Képek a galériában láthatók.