Első tanítási nap programja

25
aug
2018
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Első tanítási nap: 2018. szeptember 3.
Ezen a napon az 1.2.3.4. órákat tartjuk meg mind az alsó, mind a felső tagozatban. Program: balesetvédelmi szabályok ismertetése, órarend diktálása, felsős szekrények kiosztása, iskolagyűlések évfolyamonként. Ebéd után összevont felügyeletet tartunk, délutáni órák még nem lesznek.

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás