elektronikus napló hozzáférés

jan
Posted by: katalin  /   Category: Uncategorized   /   Nincs hozzászólás

Tisztelt Szülők!

A gyermekek értékeléseit, a kapott osztályzatokat, bejegyzéseket az alábbi módon tekinthetik meg:

Rákattintanak az alábbi linkre:

vagy

szentgaliskola.iear.hu

majd az előugró ablakokba az alábbiakat kell beírni:

Felhasználónév: a tanuló 11 jegyű OM azonosítója

Jelszó: a tanuló születési dátuma az alábbi formátumban: 2018-01-11 (tehát kötőjellel elválasztva az év-hó-nap)