Diáknap

okt
Posted by: katalin  /   Category: Uncategorized   /   Nincs hozzászólás

Szeptember 29-én tartottuk iskolánkban a diáknapot. Ekkor került sor az ötödikesek avatójára is, ahol tréfás feladatokkal és eskütétellel bizonyították, hogy alkalmasak a felsős diákéletre. A felsős osztályok Artúr-napi vetélkedőt tartottak (Vida Mariann és Gaálné Tóth Anikó néni szervezték), az alsósoknak a tanító nénik találtak ki ötletes, tréfás feladatokat, készítettek szebbnél-szebb őszi alkotásokat. A fényképek a galériában megtekinthetők.