Bem matematika verseny

feb

A verseny két fordulóból állt. Az első fordulóban legjobban teljesítő tanulókat hívták be a második fordulóra. Gángó Virág 1., Gombás Enikő 11., Szöllőskei Bori 6., Deli László 8., Szitnyik Hanna a 19. helyen várhatta a folytatást.

A két forduló után az alábbi végeredmények születtek:
Gángó Virág (2. osztály) 1. helyezés,
Gombás Enikő (5. osztály) 29. helyezés,
Szitnyik Hanna (8. osztály) 23. helyezés,
Szöllőskei Bori (8. osztály) 24. helyezés,
Deli László (8. osztály) 34. helyezés!

Gratulálok a tanulóknak! Ügyesek voltak nagyon!
A megye legjobb matekosai közül bekerülni az első 34-be – fantasztikus teljesítmény!