Áthelyezések

Júl

Képtalálat a következőre: „tanár rajzok”

Király Anita és Morvai Gabriella úgy döntöttek, hogy a következő tanévben másik iskolában szeretnének dolgozni. Anita néni Úrkúton, Gabi néni Veszprémben fog tanítani. Szilas Margit és Nemeséri Gabriella szerződése lejárt iskolánkban, ősztől mindketten Veszprémben folytatják pedagógus pályájukat.

Köszönöm valamennyiük lekiismeretes nevelő-oktató munkáját, kívánom, hogy választott iskolájukban érezzék jól magukat, s remélem, mindig jó érzéssel fognak emlékezni a szentgáli iskolában eltöltött évekre.