Aradi vértanúk napja

10
okt
2018
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Képtalálat a következőre: „aradi vértanúk plakát”

Október 5-én délután a szoborkertben emlékeztek meg iskolánk tanulói a szabadságharc hős tábornokaira. Beszédet mondott Istvánfalvi Sándor polgármester úr. A műsorban közreműködött Árki Sára, Perei Ármin, Németh Szilvia, Szitnyik Hanna.
A diákönkormányzat tagjai helyezték el az emlékezés mécseseit.

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás